



125 ₴
Легкий та компактний туристичний килимок-сидушка стане незамінним аксесуаром для походів, риболовлі, кемпінгу, пікніків, полювання чи відпочинку на природі. Завдяки складній конструкції килимок легко поміщається у рюкзак або сумку та займає мінімум місця.
Матеріал забезпечує комфортну посадку, захищає від холоду, вологи та нерівної поверхні. Килимок швидко складається та розкладається, а мала вага робить його зручним для щоденного використання у подорожах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип килимка | Сидушка |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Хакі |
| Вага | 24 г |
| Стан | Новий |