



300 ₴
Світлодіодний нічник з акумулятором — стильний та зручний аксесуар для вашої оселі. Має регулювання температури світла та регулювання яскравості, що дозволяє створити ідеальну атмосферу для сну, відпочинку чи романтичного вечора.
Має сенсорне керування, завдяки чому користування лампою максимально просте та комфортне.
Працює від вбудованого акумулятора, тому її можна розмістити будь-де — як нічник у спальні, прикроватна лампа, декоративне підсвічування або лампа для дитячої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Колір | Жовтий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 3500K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Діаметр | 75 мм |