300 ₴
250 ₴
Зручний та надійний чоловічий годинник, виготовлений у спортивному стилі. Корпус годинника зроблений із пластику. Ремінець виготовлений із поліуретану. Годинник є практичним і міцним. Вони спеціально призначені для людей, які люблять активний спосіб життя.
Можна змінювати колір підсвітки, доступні 7 кольорів підсвічування на вибір. Є функція будильника, календар, а також секундомір.
Годинник має чудовий вигляд на руці. Чудово підійдуть як подарунок.
Ця модель годинника незамінна для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Годинник має лише базовий (побутовий) вологозахист. Захищений від бризок, дощу та миття рук, але не призначений для плавання, купання або занурення у воду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Поліуретан |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |