Інвертор з невідомих причин не працює. Продається як під ремонт. Візуально в середині ніби все ціне, нічого не пошкоджено. Немає горілого запаху. Запобіжники теж ніби цілі.
Даний товар поверненню або обміну не підлягає.
Інвертор Foval 1500W 12-220 з чистою синусоїдальною формою вихідного сигналу. Належить до якісного "Кітаю". Підходить для правильного та безпечного живлення електроніки газового котла, циркуляційного насоса газового котла та інших побутових пристроїв, потужність яких не виходить за межі номінальної потужності пристрою (750W). Має активне охолодження завдяки вентилятору. Обладнаний x2 USB-виходами, потужність — 3.1 А. Корисна річ, оскільки можна заряджати телефони та інші ґаджети з меншими втратами, оскільки немає зайвого циклу перетворення з 220В на 5В для ґаджетів.
Підходить для свинцево-кислотних (автомобільних) аккумуляторів, літієвих та літій залізо-фосфатних аккумуляторів (LiFePO4).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Foval |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт перетворення | 0.9 |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Номінальний струм | 0.8 А |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 0.8 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |