Стильна та компактна жіноча сумочка стане чудовим вибором для щоденного використання та особливих виходів. Виготовлена з якісного шкірзамінника, сумка поєднує практичність і сучасний дизайн. Має одне відділення, яке закривається на зручну магнітну кнопку. Плечовий ремінець довжиною 136 см регулюється за допомогою зав’язок, що дозволяє носити сумочку на плечі або через плече. Завдяки своїм компактним розмірам (17,5 × 13,5 × 5 см), вона стане зручним аксесуаром для найнеобхідніших речей.
Жіноча сумочка виготовлена з PU-шкіри. PU шкіра — це високотехнологічний матеріал нового покоління. Його основа — полімер, а як перший і другий шар зазвичай використовується натуральна шкіра (зазвичай дефектна). Завдяки нанесеному полімеру на основу, ця шкіра набуває низки корисних властивостей і має гарну міцність і високу зносостійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Гонконг |
| Висота | 175 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний |
| Довжина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 135 мм |