

210 ₴
150 ₴
Жіноча сумочка — невіддільний аксесуар сучасної дівчини. Сумка виготовлена з якісної штучної шкіри середньої жорсткості. Ця сумочка має одне відділення, яке застібається за допомогою блискавки. До комплекту входить знімний плечовий ремінь як ланцюжок. Внутрішнє відділення обшите підкладковою тканиною. Сумочка компактна та містка. У неї без проблем влізе телефон, гаманець, ключі та інші необхідні речі. А стильний і неповторний дизайн зроблять цю сумочку чудовим доповненням до Вашого гардероба. Ця сумочка чудово підійде як подарунок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |