900 ₴
Товар має дефект — не працює вентилятор. Під час увімкнення інвертора має запускатися вентилятор на кілька секунд, так само вентилятор має вмикатися під час роботи під час нагрівання інвертора. У цьому інверторі вентилятор не працює. Якщо під'єднати вентилятор із цього інвертора до іншого, такого ж інвертора, вентилятор працює.
Інвертор потребує ремонту.
Інвертор Tataliken 1600W 12-220 з чистою синусоїдальною формою вихідного сигналу. Належить до якісного "Кітаю". Підходить для правильного та безпечного живлення електроніки газового котла, циркуляційного насоса газового котла та інших побутових пристроїв, потужність яких не виходить за межі номінальної потужності пристрою (600W). Має активне охолодження завдяки вентилятору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tataliken |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт перетворення | 0.9 |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Номінальний струм | 0.8 А |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 0.8 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |