Інвертор Tataliken 1000W 12-220V з чистою синусоїдальною формою вихідного сигналу. Належить до якісного "Кітаю". Підходить для правильного та безпечного живлення електроніки газового котла, циркуляційного насоса газового котла та інших побутових пристроїв, потужність яких не виходить за межі номінальної потужності пристрою (500W). Має активне охолодження завдяки вентилятору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tataliken |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 100 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт перетворення | 0.9 |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Номінальний струм | 0.8 А |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 0.8 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Частота | 50 Гц |