Інвертор Tataliken 1000W 12-220V з чистою синусоїдалевою формою вихідного сигналу. Належить до якісного "Кітаю". Підходить для правильного та безпечного живлення електроніки газового котла, циркуляційного насоса газового котла та інших побутових пристроїв, потужність яких не виходить за межі номінальної потужності пристрою (500W). Має активне охолодження завдяки вентилятору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tataliken |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт перетворення | 0.9 |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Номінальний струм | 0.8 А |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 0.8 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |