Інвертор Foval 2200W 12-220 з чистою синусоїдальною формою вихідного сигналу. Належить до якісного "Китаю". Підходить для правильного та безпечного живлення електроніки газового котла, циркуляційного насосу газового котла та інших побутових пристроїв, потужність яких не виходить за межі номінальної потужності пристрою (1100W). Має активне охолодження за рахунок вентилятора. Обладнаний x2 USB виходами, потужність – 3.1А. Корисна річ, оскільки можна заряджати телефони та інші ґаджети з меншими втратами, оскільки немає зайвого циклу перетворення з 220В на 5В для ґаджетів.
Підходить для свинцево-кислотних (автомобільних) аккумуляторів, літієвих та літій залізо-фосфатних аккумуляторів (LiFePO4).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Foval |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Допустима пікова потужність | 2200 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт перетворення | 0.9 |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 1100 Вт |
| Номінальний струм | 0.8 А |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 0.8 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |