Адаптер AV to HDMI, AV2HDMI, UP Scaller 1080P, RCA тюльпан перехідник конвертер
Адаптер AV to HDMI перетворює аналоговий (відео та стерео аудіо) сигнал на цифровий сигнал.
Сигнал передається лише від AV (RCA) до HDMI, у зворотний бік сигнал не передається. Додаткове живлення від USB, перемикання режимів 720P та 1080P. Адаптер простий у використанні і не потребує додаткових налаштувань.
Характеристики:
Input: AV-RCA (CVBS, L/R)
Output: HDMI
Plag&Play
Колір: чорний
Розміри адаптера: 55х66х20 мм
Довжина USB кабеля: 45см
Комп'ютерні аксесуари та інші товари на сайті нашої компанії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип перетворення | HDMI-RCA |
| Тип пристрою | Конвертер сигналу |
| Стан | Нове |
| Тип | Перехідник |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 66 мм |